T O P 3 E VEN T I D ANMAR K
30. maj-2. juni
2024.
Alle
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag

Springstævne

Torsdag - 8:00-20:00 Ridebanen

Markedsløbet

Torsdag - 17:00 Markedskroen

ANR LIVE – KONCERT

Torsdag - 20:00-01:00 Markedsteltet

ANR Live – 8Ball

Torsdag - 20:00-01:00 Markedsteltet

ANR Live – Djämes Braun X KATO

Torsdag - 20:00-01:00 Markedsteltet

ANR Live – Frederik fra ADHD

Torsdag - 20:00-01:00 Markedsteltet

ANR Live – Martin Jensen

Torsdag - 20:00-01:00 Markedsteltet

ANR Live – Område 69

Torsdag - 20:00-01:00 Markedsteltet

ANR Live – Sebastian Wibe

Torsdag - 20:00-01:00 Markedsteltet

Feed the Cat

Torsdag - 20:00, 21:00 og 23:00 Markedskroen

The Powls

Torsdag - 22:00 og 00:00 Markedskroen

Springstævne

Fredag - 8:00-21:30 Ridebanen

Officiel åbning af marked

Fredag - 9:00 Markedsteltet

Jens Varmløse – Koncert for borgere med udviklings- handicap

Fredag - 10:00 Markedskroen

Springbrætband

Fredag - 10.00 Markedskroen

Klovnen Alfredo

Fredag - 16:00 Rundt på pladsen

Lirekassemanden

Fredag - 11:00 Rundt på pladsen

Pensionistfrokost

Fredag - 11:30 Markedsteltet

Bjørn og Johnny (far og søn)

Fredag - 12:05 og 14:00 Markedsteltet

Markedsgudstjeneste

Fredag - 13:00 Markedsteltet

Claus & Klaus

Fredag - 13:00 Stalden

Tom Donovan

Fredag - 14:45 Markedsteltet

Morten Bech

Fredag - 15:00 Torvet

Gøgler Kasper Jensen

Fredag - 15:00 Rundt på pladsen

Moe’s

Fredag - 15:30 Markedskroen

REPLAY Band

Fredag - 17:00 Torvet

Aaen & Jensen Duo

Fredag - 18:00 Stalden

LIGADK

Fredag - 19:00 Markedsteltet

Kopibandet.dk

Fredag - 19:00 Markedsteltet

Sussi og Drengene

Fredag - 19:00 Markedskroen

MD Duo

Fredag - 19:00 Markedskroen

DJ Martin Sloth

Fredag - 21:00 Cuba bar

Springstævne

Lørdag - 8:00-21:30 Ridebanen

Børne- kræmmermarked

Lørdag - 10:00 Torvet

Ansigtsmaling v. Hiroyo

Lørdag - 10:00 Markedskroen

Gøgler Kasper Jensen

Lørdag - 10:00 Rundt på pladsen

Kæphestestævne

Lørdag - 10:00-16:00 Aktivietspladsen

Mølbjerg Duo

Lørdag - 11:00 Torvet

Lirekassemanden

Lørdag - 11:00 Rundt på pladsen

Pony træktur

Lørdag - 11:00-12:00 og 13:00-14:30 Mellem ridebanerne

Gøgler – Cirkus Big

Lørdag - 12:00 Rundt på pladsen

Mads 2ben og Tante TusindTak

Lørdag - 13:00 Markedskroen

80’er Expressen

Lørdag - 13:00 Stalden

Rytmigo

Lørdag - 14:00 Markedskroen

Johnny Madsen Tribute

Lørdag - 15:00 Markedsteltet

Moe’s

Lørdag - 15:30 Markedskroen

The BJ´s

Lørdag - 17:00 - Torvet

Popshop

Lørdag - 18:00 Stalden

De Andre

Lørdag - 19:00 Markedskroen

Hitbox

Lørdag - 19:00 Markedskroen

Version 1.0

Lørdag - 19:00 Markedsteltet

Jack Flash and the Comets

Lørdag - 20:00 Markedsteltet

DJ Børgefar og Lille Lasse

Lørdag - 21:00 Cuba bar

Springstævne

Søndag - 8:00-18:00 Ridebanen

Veteranlastbiler

Søndag - 10:00-16:00 Aktivietspladsen

Ansigtsmaling v. Hiroyo

Søndag - 10:00 Markedskroen

Gøgler Kasper Jensen

Søndag - 10:00 Rundt på pladsen

Gøgler Cirkus Big

Søndag - 10:00 Rundt på pladsen

Lirekassemanden

Søndag - 11:00 Rundt på pladsen

Popshop

Søndag - 11:00 Torvet

Mads & Mads

Søndag - 13:00 Stalden

Ramasjang Mysteriet

Søndag - 13.00 Markedskroen

MGP

Søndag - 14:00 Markedskroen

Udtrækning af hoved-gevinster i Tombolaen

Søndag - 17:00 Tombolaen