T O P 3 E VEN T I D ANMAR K
1. - 4. juni
2023

Markedsudvalget & Kontakt

Markedsudvalget

KONTAKT HJALLERUP MARKED PÅ INFO@HJALLERUP-MARKED.DK

Den daglige drift af markedet styres af Hjallerup Markeds Markedsudvalg, hvor 11 personer arbejder frivilligt det meste af året for at arrangere markedet.

De enkelte Markedsudvalgsmedlemmer har hver deres ansvarsområde. Du kan skrive til Markedsudvalget ved at klikke på mail-adresserne herunder. 

Kontakt til de enkelte udvalg:

Stefan Jacobsen Formand
stefan@hjallerup-marked.dk
Peter Madsen Næstformand - Restaurationsudvalget
peter@hjallerup-marked.dk
Kristian Munkholt Kasserer
Kristian@hjallerup-marked.dk
Henrik Rysholt Restaurationsudvalget
rysse@hjallerup-marked.dk
Anders-Peter Østergaard Pladsudvalget
anders@hjallerup-marked.dk
René Larsen Pladsudvalget
Rene@hjallerup-marked.dk
Jonas Manstrup Teknisk udvalg
jonas@hjallerup-marked.dk
Michael Ottesen Teknisk udvalg
Michael@hjallerup-marked.dk
Jesper Lynge PR-Udvalg
Jesper@hjallerup-marked.dk
Michael Hovaldt PR-Udvalg
Hovaldt@hjallerup-marked.dk
Lise Hansen Sekretær
Lise@hjallerup-marked.dk