T O P 3 E VEN T I D ANMAR K

1.-4. juni


2023

Markedsudvalget

KONTAKT HJALLERUP MARKED PÅ INFO@HJALLERUP-MARKED.DK

Hjallerup Marked drives af Hjallerup Samvirke, som er en paraplyforening for byens mange foreninger. Hjallerup Marked hører under foreningen Hjallerup Markedsforening.

Her kan du læse mere om Hjallerup Samvirke: www.hjallerup.info.

Den daglige drift af markedet styres af Hjallerup Markeds Markedsudvalg, hvor 10 personer arbejder frivilligt det meste af året for at arrangere markedet.

De enkelte Markedsudvalgsmedlemmer har hver deres ansvarsområde. Du kan skrive til Markedsudvalget ved at klikke på mail-adresserne herunder. 

Stefan JacobsenStefan Jacobsen
Formand
-
stefan@hjallerup-marked.dk
Peter MadsenPeter Madsen
Næstformand - Restaurationsudvalget
-
peter@hjallerup-marked.dk
Kristian MunkholtKristian Munkholt
Kasserer
-
Kristian@hjallerup-marked.dk
Anders-Peter ØstergaardAnders-Peter Østergaard
Pladsudvalget
-
anders@hjallerup-marked.dk
Henrik RysholtHenrik Rysholt
Restaurationsudvalget
-
rysse@hjallerup-marked.dk
Jonas ManstrupJonas Manstrup
Teknisk udvalg
-
jonas@hjallerup-marked.dk
Jesper LyngeJesper Lynge
PR-Udvalg
-
Jesper@hjallerup-marked.dk
Michael HovaldtMichael Hovaldt
PR-udvalg
-
-
-
Lise HansenLise Hansen
Sekretær
-
-
-
Michael OttesenMichael Ottesen
Teknisk udvalg
-
Michael@hjallerup-marked.dk
Støt vores sponsorer