T O P 3 E VEN T I D ANMAR K

1. - 3. JUNI
ANR 31. maj

Markedsudvalget

KONTAKT HJALLERUP MARKED PÅ 98 28 20 20 ELLER INFO@HJALLERUP-MARKED.DK

Hjallerup Marked drives af Hjallerup Samvirke, som er en paraplyforening for byens mange foreninger. Hjallerup Marked hører under foreningen Hjallerup Markedsforening.

Her kan du læse mere om Hjallerup Samvirke: www.hjallerup.info.

Den daglige drift af markedet styres af Hjallerup Markeds Markedsudvalg, hvor 10 personer arbejder frivilligt det meste af året for at arrangere markedet.

De enkelte Markedsudvalgsmedlemmer har hver deres ansvarsområde. Du kan skrive til Markedsudvalget ved at klikke på mail-adresserne herunder. 

Keld NielsenKeld Nielsen
Formand og presseansvarlig Administrationsudvalget
98 28 20 20
keld@hjallerup-marked.dk
Stefan JacobsenStefan Jacobsen
Næstformand & PR-udvalget
98 28 20 20
stefan@hjallerup-marked.dk
Rikke MersholmRikke Mersholm
PR-udvalget
98282020
rikke@hjallerup-marked.dk
Tom HansenTom Hansen
Sekretær & Administrationsudvalget
98282020
tom@hjallerup-marked.dk
Jonas ManstrupJonas Manstrup
Teknisk udvalg
98282020
jonas@hjallerup-marked.dk
Morten Larsen​Morten Larsen​
Teknisk udvalg
98282020
morten@hjallerup-marked.dk
Johnny NielsenJohnny Nielsen
Pladsudvalget
98282020
johnny@hjallerup-marked.dk
Peter MadsenPeter Madsen
Restaurationsudvalget
98282020
peter@hjallerup-marked.dk
Henrik RysholtHenrik Rysholt
Restaurationsudvalget
98282020
rysse@hjallerup-marked.dk
Erik Slot MadsenErik Slot Madsen
Pladsudvalget
98282020
erik@hjallerup-marked.dk
Støt vores sponsorer